O nas

Pokochaj siebie i bądź zadbana! O Twój piękny wygląd oraz dobre samopoczucie zatroszczymy się w studio urody Elle, które położone jest w samym sercu Gliwic (przy ul. Stanisława Chudoby 5/1). Założycielką salonu jest Elżbieta Pisko – kosmetyczka z 22-letnim stażem, która od 9 lat może poszczycić się również tytułem kosmetologa. To właśnie ona odpowiada za renomę i wyjątkowy klimat tego miejsca, który sprawia, że Elle cieszy się dużą popularnością wśród klientek.

Naszą specjalnością są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii oraz rytuały pielęgnacyjne i masaże. Zajmujemy się profesjonalnym makijażem permanentnym, wykonywanym z wykorzystaniem najwyższej jakości barwników marki Goldeneye (najlepszym potwierdzeniem doskonałych umiejętności naszych lingerystek jest zadowolenie naszych klientek). Wśród naszych usług można znaleźć także makijaż okolicznościowy, mikrodermabrazję oraz przedłużanie rzęs (metodą 1:1 oraz 2D-8D).

W naszym studio urody szczególną uwagę przykładamy do bezpieczeństwa naszych klientów. Wszystkie zabiegi wykonywane są tutaj przez specjalistów z dużym stażem, którzy cechują się ogromną wiedzą, umiejętnościami i precyzją. Nieustannie dbamy również o to, aby przestrzegać surowych zasad higieny. Troszczymy się także o wyjątkową atmosferę tego miejsca, tak aby czas spędzony w Elle stał się dla naszych klientów okazją do relaksu i wypoczynku. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na wizytę!

DANE KONTAKTOWE

elle

Chudoby 5/1
44-100 Gliwice

GODZINY OTWARCIA

Pn
08:00 - 20:00
Wt
08:00 - 20:00
Śr
08:00 - 20:00
Czw
08:00 - 20:00
Pt
08:00 - 20:00
Sb
09:00 - 14:00
Nd ZAMKNIĘTE